Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Bratislavský samosprávny kraj
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Aktuality, udalosti » Archív 2000 - 2003 » Majstrovstvá Slovenskej...

Majstrovstvá Slovenskej republiky vo veslovaní 2003

V sobotu 28.6. sa uskutočnia M SR vo veslovaní na rieke Váh v Piešťanoch. (Rozjazda dopoludnia a poobede od 15:00 finale).
Po prvý raz sa M SR otvorili i pre zahraničných účastníkov. Je to v súvislosti s podporou programu PHARE, ktorý pre veslárov prispel tým, že v rámci malých pohraničných stykov privítame aj v sobotu na M SR a v samostatnom programe v nedeľu gyorských veslárov.

 

Prihlášky na M SR prosíme dodať najneskôr do 11.6.03 na SVZ. Ide o prihlášky v skifoch, dvojskifoch a dvojke bez korm, seniorv, žien, juniorov a riek, dci,dky. Žiaci po vekových kategoriach zapretekajú v skife. V dvojskife žiakov sa ide bez rozdielu ročníkov. Preteky osemveslíc je open na 1000m.

 

Program PHARE podľa prihlášok a dohovoru oboch zúčastnených strán je v nedeľu dopoludnia a bude sa pretekať v nasledovných disciplínach: 4x- dky,4x-dci, 4x-jri, 4- jri, 4-dci, v skife alebo dvojsife začiatočníkov, dvojskife mix a 8 PHARE. V ostatne menovaných disciplínach začiatočníci, mix a 8.

 

PHARE sú preteky pod názvom OAR CAMP 2003 otvorené pre všetky vekové kategorie, otecko s dcérou, priateľ s priateľkou, Gyorčan s šintavským, piešťanským, bratislavským veslárom.

Alexander Dénes

10.6.2003

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je štvrtok 21.10.2021, meniny má Uršuľa  |  Stránky si práve pozerajú 2 ľudia.